Pedikúra

                     

Dopřejte si pedikúru bez bolesti či krvavých poranění, při které Vám pedikérka precizně ošetří nehty i chodidla.

Užíjte si relaxační masáž, která Vám bude poskytnuta při pedikúře v profesionálním masážním křesle s vestavěnou vaničkou.

Během pedikúry můžete využít maximální komfort  masáže krčních, zádových a hýžďových svalů. Sami si můžete regulovat simulaci masáže.

Masáž Vám dokonalým způsobem uvolní a prokrví svaly,pedikérka se postará o to, aby Vaše chůze byla znovu zcela bezbolestná.

 Průběh pedikúry

Celá procedura trvá cca 45minut,během ní se používají krémové peelingy, oleje a změkčovací přípravky, kterými se provádí masáž nebo zábal. Samozřejmostí je úprava délky a tvar nehtů péče o nehty. Na ploskách nohou pak odstranění zrohovatělé kůže, mozolů a kuřích ok. Případné problémy, jako jsou zarůstající nehty Vám citlivě ošetřím. Součástí procedury pedikúry je relaxační masáž chodidel.  Na Vaše přání Vám nehty upravím - nabízím (P-shine, lakování, zdobení, francouzská manikúra, gelová modeláž...).

Relaxační masáž chodidel

Velmi příjemná relaxace pozitivně působí svými ozdravnými účinky na celý organismus. Relaxační masáž na plosce chodidla je příjemná a je i prospěšná našemu celkovému zdravotnímu stavu, odstraňuje únavu, stres, dodává energii a celkově povzbuzuje organismus. Relaxační masáž je prováděna na plosce chodidla. Vychází se ze skutečnosti reflexních plošek, které odrážejí zdravotní stav. Relaxační masáž tak představuje účinný způsob jak zmírnit bolest a pomoci tělu obnovit přirozenou rovnováhu i duševní pohodu. Již starověcí Číňané, Japonci, Indové i Egypťané využívali relaxační masáž, aby si podpořili zdraví.

 

Pomůžu Vám usnadnit chůzi a stání – díky odstranění bolestivých problémů...