Depilace teplým voskem

          Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla - obličejové partie, ruce, nohy, záda, třísla, nejčastěji depilovanou části pokožky jsou nohy.

Nic se nevyrovná tomu, když přejedete rukou po své kůži a ta je hladká bez chloupků. Ještě lepší je to v případě, kdy kůže vydrží bez nepříjemně pichlavých chloupků po delší dobu. Pokud jste unavené z každodenního holení žiletkou, vsaďte na vosk, který odstraňuje chloupky i s kořínky.

Máte strach? Ještě nikdy jste depilační vosk nevyzkoušela? Ničeho se nebojte, ráda vám přiblížím každý nutný krok k perfektnímu výsledku!

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení nebo použití depilačních krémů. Při pravidelném odstraňování chloupků je jejich růst omezen, jsou jemnější a méně výrazné. Nevýhodou je, že u citlivějších typů pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace, i když bolest trvá velice krátkou dobu.

Jak docílit relativně bezbolestné depilace?

Ze své zkušenosti potvrdím, že základem je pečlivá příprava.Chloupky je potřeba před depilací nechat dorůst na cca 5 mm aby se na depilační pásky zachytili pokud možno všechny. Před depilací musí být pokožka čistá a suchá, není vhodné použít kosmetické přípravky jako např. tělová mléka, oleje atd., nesmí na ní být otevřené rány, ekzémy, vyrážky, lupenka, pásový opar, křečové žíly, atd. Mateřským znaménkům je nutno se při depilaci také vyhnout.

Pokud je pokožka po depilaci podrážděná a červená, osvědčilo se mi zklidnění daných partií pomoci hydratačního - zklidňujícího oleje.

Co dělat po depilaci voskem?

 Po depilaci je třeba udělat několik kroků, tak aby se zabránilo zarůstání chloupků. Jakmile se na kůži objeví malé červené hrbolky, vězte, že přichází čas na péči po depilaci. Hrbolky jsou způsobené růstem chloupků, které jsou uvězněné pod starými kožními buňkami. Většině lidí od zarůstání spolehlivě pomůže jednoduše peelingový krém, použitý jednou nebo dvakrát týdně.

Jak často chodit na depilaci?

Interval návštěv je velmi individuální. Záleží na tom, jak rychle chloupky rostou.Většina žen má mezi depilací i několik týdnů volna.  

 

Ceník depilace:

Depilace RUKOU

 zápěsti až po loket cca 30minut  240 Kč 

 celých rukou cca 40minut  290 Kč

Depilace NOHOU

lýtek cca 30 minut  260 Kč

stehen cca 40 minut 320 Kč

celých nohou cca 60 minut  430 Kč

Vyzkoušejte, jak je jednoduché - mít hebkou a hladkou pokožku...